Domů > 1ks Tenisový Trenér, Tenis Zápěstí, Jaká Školení Tenisová Raketa Nástroj Podpory Tenisový Trénink švihu Praxi, Jaká Cvičení Podpory

1ks Tenisový Trenér, Tenis Zápěstí, Jaká Školení Tenisová Raketa Nástroj Podpory Tenisový Trénink švihu Praxi, Jaká Cvičení Podpory

731.51 Kč

  • Příslušenství Typ: Ostatní
  • Číslo Modelu: Tenis Trainerhite
  • Značka: zarsia

(Špatně schéma pohyb zápěstí) backhand shot je nejvíce základní a důležité techniky v tenise. Stabilní dopředu a dozadu, záběr je vyžadováno jakékoliv úrovni hráče. Nesprávné použití zápěstí pohyby mohou snadno poškodit stabilitu na přední a zadní. Lidské zápěstí je velmi flexibilní, a díky své flexibilitě je přirozeně považována za jednoduché na ovládání. Ve skutečnosti, ovládat míč s zápěstí, který je dostatečně silný, je nejen špatný, ale také snadné se dostat ublížit.

Když profesionální hráč houpačky do oblasti bít, zápěstí je v opěradlem a pevném stavu, bez jakýkoli pohyb zápěstí. V zájmu zvýšení rychlosti švihu a rotace míče, tam bude Pronace (vnitřní rotace předloktí) akce, zápěstí a předloktí jako celkové natočení, ale úhel hřbetu dlaně a předloktí zůstává v podstatě stejná. Toto je základní jádro stabilitu výstřelu. Stejný princip platí i pro odposlech technika.

Princip tohoto druhu tenis pevné zápěstí je opravit zápěstí , a hráč může najít bít bod tím, že aktivně nastavení nohou. Otočením těla získat palebnou sílu, rychle se tvoří svalové paměti správné trefení míče a zlepšit bít . Stability, zvýšení rotace míče! (Tato metoda je široce uznávána po celém světě)

PRAVOU RUKU

Při houpání prostřednictvím zasáhnout oblasti, můžete také držet na zadní straně zápěstí, kontrolovat úhel obličeje, rozšířit efektivní bít oblasti, a zlepšit stabilitu záběru!

LEVOU RUKU

Zachytit a řezání

Štítky: pro tenisový trénink, tenisový míček klipy, hlavy manekýn, overgrip zarsia, tenisová raketa školení, overgrip, cvičení tenis, školení nástroje tenis, tenis vlak, stolní tenis hrt.

Související produkty: