Domů > 100g Bismutu Kovové Bismutu ingot Bi Krystaly Vysoká Čistota 99,99% doprava zdarma

100g Bismutu Kovové Bismutu ingot Bi Krystaly Vysoká Čistota 99,99% doprava zdarma

215.93 Kč

  • Číslo Modelu: bismut
  • DIY Dodávky: Obrábění kovů

Aplikace:

Bismut kov se používá při výrobě nízkou teplotou tání pájky a lehce tavitelné slitiny, stejně jako nízkou toxicitu výstřel a rybaření platin.Některé sloučeniny bismutu jsou také vyráběny a používány jako léčiva.Průmysl využívá bismutu sloučeniny jako katalyzátory při výrobě akrylonitrilu, výchozí materiál pro syntetická vlákna a kaučuky.

Doprava:

a).Objednávky budou shiped opakuje zpracování dnů po ověření platby.Chránit jak kupující a prodávající.To může trvat 24 hodin pro Ebay PRO ověření platby.

b).My jen loď na potvrzené objednávce adresu, vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu.

c).Doprava zdarma pro všechny položky, pro některé země, můžete platit expra přepravní náklady.Doba dodání je 30-45days.Pokud potřebujete rychle zásilky, prosím, kontaktujte nás.

Zpětná vazba:

a).Pokud jste spokojeni s našimi produkty, jsme upřímně doufám, že můžete, nechte nás všech pět hvězdiček POZITIVNÍ zpětnou VAZBU.Mezitím jsme se také nechat pozitivní zpětnou vazbu.

b).Samozřejmě,z nějakého důvodu ,pokud nejste spokojeni s našimi výrobky, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Budeme dostat zpět k vám do 24 hodin,a pomoci vám vyřešit problémy.

Návrat Politiky:

a).Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním stavu.

b).Kupující zaplatí zpáteční lodní náklady.

Štítky: čínské ingot, kovových ingotů cínu, bismutu kovové, hackrf, gold ingot, bismut ingotu, ingot, himoto, zdarma nákupní seznam, magnetické lineární snímače.

Související produkty: