Domů > Na Prodej Sportovní Medaile Závěs

Na Prodej Sportovní Medaile Závěs

242.37 Kč

  • Styl: Evropa
  • Materiál: Žehlička
  • Tvar: Obdélník
  • Značka: KLASICKÉ A SVĚŽÍ
  • barva: černá

Poznamenal: To Není dokonalé medaili ramínko, protože polské pokovování je dostatečně hladké, naše továrna kolega udělal chybu, tak vyrobit to ne, není dost dobrý, ale to je ještě dobré držet medaile, nebude mít vliv na použití, jen s nějaké škrábance a tečky, což není velký problém, takže se dá velmi pěknou slevu. Pokud chcete perfektní, prosím, přejděte na další odkaz z našeho obchodu:

Položka: závěs Medaile

Styl:2 bary/3 bary/4 bary/Výzva přijata

Délka: 33CM(330MM)

Všechny rozměry jsou měřeny ručně .

Chyba měření může existovat s tolerancí (pohybovala)na 0,5 -1cm.

Šrouby jsme použili, jsou z nerezové oceli materiál s černou povrchovou úpravu. Ostatní prodejci používat železo šroub, bude rez po nějaké době a medaile závěs by mohl spadnout ze zdi, protože medaile závěs s tolika medailí bude těžké. Aby se zabránilo takové nebezpečí z děje, používáme dlouhé velikost nerezové oceli šroub nehty. A protože nerezová ocel je tvrdší materiál, křížové drážky na horní části nehtu hlavy by neměla být snadno brousit pryč. To je velmi důležité, pokud je drážka, broušené pryč, když vás šroub, hřebík sotva, nemohli jste si vzít lak off.

Poznamenal: můžeme loď do Číny, také, prosím, místo aby přímo, a nechte nám vzkaz, online o adresu, kterou chcete loď je v pořádku.

Zde jsou další obrázky pro vaši kontrolu:

Návod Na Instalaci:

Pro přepravu používáme doporučeně, ne pravidelné paušální příspěvek, tak pošťák vám zavolá, když je odbavení vaší zásilky, aby ujistěte se, že jste podepsali pozemku sami, to je zdaleka nejlepší služby a nákladově efektivní způsob, jak mezinárodní balíkové přepravy. Pro většinu zemí, to trvá 3 týdny se k vám dostat, takže prosím, mějte svůj telefon na, a to odpovědět pošťák zavolá, když to přijde. Níže je naše statistiky za čas přepravy.

Zde jsou další obrázky pro vaše recenze.

Štítky: držitel medaile, medailové pořadí, u ramínka, auto klíč medaili, kauci závěs, fotbal iron ons, medaile přívěsek na kole, medaile na oblečení, 0g ramínka, medaile vojenské.

Související produkty: