Domů > Gloomhaven/Frosthaven Charakter Hráče, Palubní deska s HP A XP Dial Trackery Sada 2 Bříza pro Ukládání Váš Stůl Prostor

Gloomhaven/Frosthaven Charakter Hráče, Palubní deska s HP A XP Dial Trackery Sada 2 Bříza pro Ukládání Váš Stůl Prostor

330.28 Kč

SNÍŽIT NEPOŘÁDEK - Tento znak palubní deska je perfektní řešení pro správu vaší postavy tím, že poskytuje čistý nebo uklizené místo. To ušetří spoustu místa na stole a drží skoro všechny hráče položky. Žádné další tabulky nepořádek pro své postavy, jen se těší na zábavu Gloomhaven! ZRYCHLÍ VAŠI HRU - Herní čas přípravy se zkrátí a vy můžete ušetřit více času, jak se hráči mohou snadno vzít všechny prvky poslední nastavení hry od hráče, palubní desku, místo toho, aby hledali je po celém stole. Tento hrdina organizátor dělá Gloomhaven tak mnohem jednodušší a rychlejší hry. TRVANLIVOST A KVALITA - Tento znak organizátor je vyrobena z vysoce kvalitní březové překližky. Je to mnohem silnější a lehčí než podobné materiály. Charakter desky může být vložena do střední vrstvy je tento hráč palubní desce. VYŽADUJÍ MONTÁŽ - Pokud jste v lásce s pracné a zdlouhavé strategie deskové hry, pak budete mít radost s montáží, náš organizátor. Přiveďte vaše rodina nebo přítel v sestavě, postupujte podle jednoduchých pokynů, a stát se skutečnými tvůrci! IDEÁLNÍ DÁREK PRO GLOOMHAVEN MILENCE - Dát nečekané a velmi potřebný dárek pro vaše přátele, známé nebo nejlepší polovinu a uvidíte, jaký dojem na hráče deskové Gloomhaven desková hra bude. Organizovat atmosféru skutečného Gloomhaven hra kolem vás pomocí CZYY charakter organizátor!

Jste připraveni, aby úroveň výš vaší Gloomhaven zkušenosti? Pak je to ideální produkt pro vás!

Nahrazuje oba své Gloomhaven hráč kartu a Gloomhaven zdraví/zkušenosti tracker. Můžete posuňte přehrávač referenční karty pod to odkaz, ale nebudete ji potřebovat na stůl. To také poskytuje místo pro vaše modifikátor útoku terasu pro relaxaci v pro snadné tahání/přeskupují a místo, aby se jich zbavil.

Je to ideální prostor-saver pro hru, která má tendenci nahromadit stolu!

Rozměry:

7.9" dlouho x 5.9" široký x 0,3" tlustý

Materiál:

Laserem řezané z vysoce qualiy březové překližky.

Balíček Inlcuded:

2 x Přehrávač Desky

Štítky: balení plyš, Jídelní Nábytek, ubongo, tablero terraforming marsu, salát bod hry, květina tarot, hra omrknu, telestrations originální, notebook hp, Březové Dřevo.

Související produkty: