Domů > Teytoy Moje První Dítě Vana Knihy, Netoxická Látka Jemná Dětská Vana Sprcha Hračky Nepromokavé Dětské Knihy - Pack of 6

Teytoy Moje První Dítě Vana Knihy, Netoxická Látka Jemná Dětská Vana Sprcha Hračky Nepromokavé Dětské Knihy - Pack of 6

270.79 Kč

  • Věkové Rozmezí: 2-4 Roky
  • Typ: Kognitivní Plovoucí Hračka
  • Funkce: Vana
  • Pohlaví: Unisex
  • Materiál: Plastové
  • Původ: KN(Původu)

Produkt Podrobné Informace:

Produkt materiál: EVA + plněné bavlny Rozměry výrobku: 11.5 x 9.9 cm/4,7 x 3.9 v Produkt Množství: 6ks

PERFEKTNÍ DÁREK NÁPAD

♫ Tato kniha sada se skládá z 6 různých knih. Vaše dítě může naučit slova o (Oceán,Zelenina,Čísla,Dopravní,Ovoce,zvířata).

PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ HRAČKA

♫ První Baby vana hračky učí vaše dítě, jak různé věci cítit dotykem s těmito hračkami,Každá stránka používá label design nechat vaše dítě vědět, jednoduchý návod. Nechte své děti komunikovat a těšit se na jednoduchý a zábavný způsob, který pomáhá naše dítě pochopit svět, udržuje děti baví.

VANA ČAS NEBUDE NIKDY NUDNÁ

♫ Jsme se tyto knihy být zpracována malé ruce,Ať už jste na cestách nebo ve vaně, vaše dítě může být zaneprázdněn těší zábavné animace a barvy v těchto koupání knihy.

ELIMINUJE POTŘEBU SE STARAT O SVÉ DÍTĚ, ZATÍMCO "UČENÍ" JE

♫ Vana knihy jsou vyrobeny z trvanlivé, měkké a non-toxické plastové vlákno a super lehké bavlny.Rohy jsou zaoblené, nebojte se o ubližování dětem.Velikost kniha docela dospělý ' s palm a hmotnost je velmi lehká.

Štítky: abc hračka kluk, koupelna pro hračka, angličtina příběh knihy pro dítě, 3d hd tapety strop, beiens děti, vana knihy, zemřít klidné knihy, dětská koupel kniha, kachny pro koupelny, sprcha hračka.

Související produkty: