Domů > 2.4 G 3 Zone Touch Remote stmívací Přijímač Jediném Barev/Teplota Barev/RGB/RGBW/RGB CCT LED pásek regulátor Nastavit DC12V-24V

2.4 G 3 Zone Touch Remote stmívací Přijímač Jediném Barev/Teplota Barev/RGB/RGBW/RGB CCT LED pásek regulátor Nastavit DC12V-24V

396.60 Kč

 • JM-DST-02: Teplota barev Dotykový regulátor
 • Funkce: RF 2.4 G 3 Zóny stmívače
 • Dálkové Vzdálenosti: 20m
 • Certifikace: CCC
 • Příkon: 12V
 • JM-DST-04: RGBW Touch controller
 • JM-DST-01: Jeden barevný Dotykový regulátor
 • Napětí: 12-24V
 • Typ Položky: RGB Controler
 • JM-DST-03: RGB Touch controller
 • JM-DST-051: RGB CCT Dotykový Dálkový
 • Materiál: ABS
 • Číslo Modelu: 2.4 G 3 Zone led strip řadič
 • Značka: YJBCo
 • Max. Výkon Zatížení: 12V
 • Frekvence kmitání: 2.4 G
 • Kontrolované Metody: RF
 • Režim Připojení: společná anoda
 • Záruka: 2 Rok
 • Použitelné Světla: LED modul, led pásek, led control box, led zdroj
 • Napájecí Zdroj: DC

1Set =1ks led ovladač a 1ks Remote

(jak si vybrat) (led pásky, Baterie Není v ceně)

Popis Produktu

Tato 2.4 G 4 Zóny, Dotykové Dálkové LED Controller je lidský dotek typ a klíč typ ovládání univerzální jednobarevné LED strip řadič.Uživatel může upravit jas plynule podle své preference i na dlouhé vzdálenosti. 2.4 G RF Control technologie dostane více stabilní kontrolu efekt a vyšší anti-rušení schopnosti. Vedle, To má Multi-skupinové ovládání funkce, dálkové ovládání může ovládat funkce více řadičů samostatně nebo společně.

Model číslo:DST-01

Produkty jméno:2.4 G 3 Zóny, Dotykové Dálkové Singl Barva LED Ovladač

● Pracovní teplota: -20~55℃

● Napájecí napětí:DC12V~24V

● Výstup:3 Kanál

● Připojení režim: Společná anoda

● Regulátor velikost: L85 X W45 X H23mm

● Dálkové velikost: L150 X W40 X H13mm

● Statický příkon:

Vnější rozměr

Popis připojení

Napájení vstupní rozhraní:

Výkon 1: Přijmout drát plug-in a šroubování příkon terminálu

Napájení 2:Přijmout DC samice Konektor.

Zatížení výstupní rozhraní:

Přijmout drát plug-in a šroubování výstup na terminál

Směr k použití:

● RemoteFunction úvod:

Parametry jsou podle níže uvedené tabulky:

Položka Parametr Poznámka

Napájecí Napětí 3V 2*AAA baterie

Přenosová Frekvence 2400-2483.5 MHz

Režim ovládání GFSK

Vysílací Výkon 6db

Statické powerconsumption 10uA

Dálkové vzdálenost 20-30m

Vnější rozměr 150×40×13 mm

● Dálkové Funkce úvod:

1、Používat 2.4 G frekvence, RF dálkové ovládání, není třeba, aby se vzdálené přímo na regulátoru, a RF dálkové může ovládat přes překážky.

2、V otevřeném prostoru dálkové ovládání vzdálenost je asi 30 metrů.

3、Přijmout dotykové ovládání, dálkové ovládání, lehce dotknout barevné kolečko lze přepínat barvu světla snadno a hladce

● Metoda operace:

1、Připojení zatížení drátu na první, po napájecí vodič; Prosím, ujistěte se, že není zkrat mezi spojovací drát předtím, než zapnete napájení;

2、Pouze NA tlačítko je účinné při VYPNUTÍ stanice, stiskněte tlačítko napájení pro první čas, pak regulátor vstoupí do poslední režim před vypnutím regulátoru minulý čas (paměťová funkce).

3、●Match kód a čistý kód Instrukce:

Pro nové kombinace, vzdáleného musí odpovídat kódu přijímače, pak to může být použit normálně. Před utkání kódu, zapněte napájení, zkontrolujte, zda LED Ovladač, napájecí zdroj a led světla jsou správně připojeny.

Zápas kód: vypněte napájení, pak Spínač znovu zapnout (do 8 sekund)longpress "Skupině X(X=1,2,3)"Tlačítko na 2 sekundy. výstup světla led bude rychle blikat 3 krát, to znamená, dálkový ovladač je shodný kód s tento přijímač úspěšně, mohou být použity normálně.

Pro příklad: tam jsou a a B regulátoru. Za prvé, zapněte napájení pro(do 8 sekund)dlouhým stisknutím tlačítka "Skupina 1"tlačítko na 1 sekundu, výstup světla led bude rychle blikat. "Skupina 1", může ovládat regulátor.

Za druhé, zapněte napájecí pro B(do 5 sekund)dlouhým stiskem "Skupina2"tlačítko na 2 sekundy, výstup světla led bude rychle blikat, "Group 2", může ovládat B regulátoru

Když dlouho stisknout hlavní tlačítko OFF, a i B, bude vypnuto, a pak krátce stiskněte Master NA tlačítko, a i B se obrátil na, a a B lze ovládat ve stejném čase. No,pokud je zapnuto a B je vypnuto , krátce stiskněte Master NA tlačítko, A bude vypnut, B bude zapnuta

Poznámka:dálkové ovládání může ovládat 3 skupiny řadiče ve stejnou dobu. každá skupina regulátorů, může být složen z mnoha řadiče, jako je například 30 regulátoru rozdělen na 3 skupiny, pak se každá skupina kontroly může vzdálený 10 regulátory, aby se dosáhlo synchronně nastavitelný jas vliv.

Čistý kód:

Pokud potřebujete změnit Skupinu, kombinace, spojení mezi ovladačem a přijímačem mohou být čištěny. Pak znovu odkaz, jak je požadováno.

Kód čistý metoda:

Zapněte napájení pro řadič(do 8 sekund)dlouho ress "SKUPINĚ X(X=1,2,3)"tlačítko na 2 sekundy, týkající led kontrolka bude rychle blikat pro 9 krát, to znamená, že této skupině byl vyčištěn kód.

Poznámka: Naše výchozí pro nastavení balíčku je 1. Skupiny propojené s řadiče. Uživatel může vytvořit odkaz podle aktuální poptávky. Jeden dálkový ovladač může být spojeno s bezpočtem řadič, pouze jeden řadič může být spojeno s 2 dálkové ovladače.

4、Stiskněte NA tlačítko start, potom stiskněte tlačítko mode lze přepínat režimy jako následující:

ŽÁDNÝ REŽIM Poznámka

1 Statické Barvy, Jas a rychlost jsou nastavitelné.

2 Strobe Flash Jas a rychlost jsou nastavitelné.

3 Fade In A Fade Out, Jas a rychlost jsou nastavitelné.

4 Tryskání Flash Jas a rychlost jsou nastavitelné.

Typické Aplikace

Popis Produktu

Tato 2.4 G 2 zóny, Dotykové Dálkové Barva regulátor Teploty je lidský dotek typ a klíč typ ovládání univerzální RGB controller. Přijetí nejvíce dopředu PWM řízení technologie, můžete ovládat všechny druhy 4-kanálový (společná anoda) a 5 vodičů LED světla. Jako LED modul, led pásek, led control box, led zdroj,atd. Tento regulátor je snadno spojeny s dráty a velmi jednoduchý na používání. To je synchronní s uvedením světlo a vypnutí funkce paměti. Uživatel si může zvolit různé měnící se režim, nastavit rychlost a jas,zapnutí/vypnutí pomocí dálkového ovládání. Uživatel může získat flash efekt, stroboskopický efekt, fade efekt, atd. podle jejich poptávky .

Štítky: konstantní proud dmx dekodér led ovladač, místo rgb, dálkové ovládání, 48 led pás, led 12000, fut038, led pásek rgbw rgbww, led stmívač mi, stmívače led dotykový, 3d rgb box, pc rgb strip.

Související produkty: