Domů > A3 Foto/Papír/Dokument Studený A4 Laminátor 2 Válečky Rychlé zahřátí Rychle Laminování pro 80/100/125mic Pouzdro Tloušťka

A3 Foto/Papír/Dokument Studený A4 Laminátor 2 Válečky Rychlé zahřátí Rychle Laminování pro 80/100/125mic Pouzdro Tloušťka

1 196.63 Kč

  • Velikost Papíru: A3
  • Typ: Cold & Hot Laminator
  • Číslo Modelu: L25
  • Značka: FGHGF

A3 A4 Laminátor

Podle AiSartand

Specifikace: Typ: A3, A4 Laminátor Kompatibilní Velikost Papíru: Max podpora formátu A3 a listy menší než A3

Roller: 2

Způsob Laminace: Studený / Teplý

Vstupní Šířka: 330mm

Max. Laminace Tloušťka: 0,5 mm

Laminační Rychlost: 250mm/min

Pouzdro Tloušťka: 80~125Mic

Warm-up Čas: 3 ~ 5min

Napětí: 220 ~ 240V AC/50Hz

Showcase:

A3 A4 Laminátor

Max podpora formátu A3 a listů menších než formát A3

Hot & Cold Laminator

Teplé a studené režim k dispozici

Vysoká Rychlost zahřívání

Na perparation může být dokončena 3~5 min

Snadné použití

Velikost

Můžete jako:

Platba:

1) přijímáme Alipay, Paypal, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Náklad:

Položky jsou dodávány do 3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 24 hodin normálně. někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

Vrácení A Záruka:

Návrat:

Pokud položka DOA(Mrtvý Příjezdu),Může Kupující vrátit do 14 Dnů,Budeme jej Nahradit Novou položku poté, co obdržíme DOA položky.Prosím, Kontaktujte nás Před poslal zboží zpět

Záruka:

Všechny položky je Dodáván s Základní 3 Měsíce Prodávající Záruku,pokud položka je vadný v 3 Měsíce,nabízíme náhradní bez extra Nabíječka(včetně poštovného za poplatek)Po obdržení Vadné položky.

Pokud položka Vadná po 3 Měsíce,Kupující může ještě poslat zpátky,Budeme vás kontaktovat dodavatele nebo Manufaktury pro Záruku.Kupující Může Potřebovat zaplatit Expediční poplatek Za odeslání nahrazuje položku.

Zpětná vazba:

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: nálepka oca laminátor, náhradní díly pro roborock vakuum, lamin, tenké laminování sáčky, kancelářský laminátor a3, laminovací pouzdro, elektrické laminování, tepelný laminátor studený laminátor, velký laminátor stroj, print screen hedvábí.

Související produkty: