Domů > Mooer Ge300 Lite kytara Multi-Efekty pedál FX, slim rozměry, velké funkce!

Mooer Ge300 Lite kytara Multi-Efekty pedál FX, slim rozměry, velké funkce!

10 884.50 Kč

  • Původ: KN(Původu)

·Vysoce kvalitní zesilovač model používá mooer je nelineární digitální zesilovač modelování technologie a přístrojové kvalifikace založené reproduktor kabiny modelu simulovat stejné dynamické a pocit skutečného potrubí. Zabarvení, zachytit vám umožní vzorku a zachytit vaše skutečné zesilovač, elektrická kytara nebo kabinet vytvořit nové digitální zvuk modelu.

·108 předzesilovačů, 164 kvalitní efekty a 43 IR založena továrna reproduktor kabiny modelů. Podpora až 2048 vzorků. Třetí strana impulse response souboru. 30 druhý stereo cyklus stanice.

·Programovatelné FX smyčku s volitelnou signál odkaz tras pro snadnou integraci své oblíbené efekty a maximální flexibilitu v 4 kabel metody a stereo zesilovač nastavení. MIDI in / MIDI out / thru má jednoduché mapování a externích Ctrl přepínání ovládat vaše ostatní pedály a zesilovače.

·Programovatelný nožní spínač, uživatel si může zvolit barvu LED a rozdělení funkci, která uživatelům umožňuje zcela přizpůsobit ovládací schéma. Podporuje až dva externí expression pedály. Stereo výstup (1 / 4 "a XLR) s nezávislou signál řetězce směrování. Flexibilně posílat různé části virtuální zařízení do různých zařízení. MIDI in / MIDI out / thru má jednoduché mapování a externích Ctrl přepínání ovládat vaše ostatní pedály a zesilovače.

·Intuitivní a jednoduché uživatelské ROZHRANÍ dělá vytvoření tónu předvolby rychle a snadno. Připojení k počítači Mac nebo windows PC k vytváření a editaci předvoleb, nahrávání IR, aktualizace firmwaru, a MIDI ovládání funkce. Vysoká přesnost, nastavitelný tuner.

Popis produktu

Ge300 Lite začne s 108 digitální zesilovač modely mooer je nelineární zesilovač modelování technologie, 43 tovární cab SIM karty, plně funkční infračervené nakladače a dokončit klasické a moderní efekty, a pak se rozšiřuje pomocí mooer je Ge laboratoře a mooer studio platforma. Všechny tyto funkce jsou řízeny třemi režimy, osm nožní spínač nastavení přiřaditelné LED barvy a funkce, 13 efekt bloky a 255 přednastavené knihovny pro uložení všech nebo své oblíbené nastavení tónů. Na ge300 také zahrnuje zachycení hlasu pro digitální zábavu na kytary, zesilovače a reproduktoru skříně. Amp režim umožňuje, aby se vzorek a zachytit v reálném čase zesilovače, kytara režim umožňuje zachytit EQ vlastnosti hudebních nástrojů, cab režim poskytuje all-in-one nástroj pro vzorek reproduktor skříně a vytvořit svůj vlastní IR soubory. Všechny tyto prvky jsou poháněny dvěma SHARC DSP čipy, s intuitivní uživatelské ROZHRANÍ a kompletní sadu profesionální kontrolu funkce a I / O options, který umožňuje hráči ovládat zcela na jevišti nebo ve studiu. Další funkce zahrnují programovatelné stereo efekt prsten, 30 druhý cyklus stanice, s úložným fázi cyklu, externí zařízení, přepínání, direct USB, audio, a tak dále!

Komodita hmotnost

3.16 kg

Rozměry výrobku

11.3 x 8.19 x 2.52 cm

Štítky: mooer pedál, fx kpop, počítač fx 6300, kytara nux, serial, caline pedálu kompresor, piezo bass pedál, kytara pedál, kytara pedálnici, acousitc kytarové příslušenství.

Související produkty: