Domů > Přenosný Rybářský Prut Tip Opravy Černý Z Nerezové Oceli, Keramický Kroužek Průvodce Náhradní Kit Smíšené Velikost Pole Rybaření Nástroj Doplňky

Přenosný Rybářský Prut Tip Opravy Černý Z Nerezové Oceli, Keramický Kroužek Průvodce Náhradní Kit Smíšené Velikost Pole Rybaření Nástroj Doplňky

243.25 Kč

  • Materiál: Keramické
  • Typ: Vodicí Kroužek
  • Značka: Mix&vybavení
  • Velikost: 13.00x6.60x2.10cm

Rybářský Prut Tip Opravy Černý z Nerezové Oceli, Keramický Kroužek Průvodce Náhradní Kit Smíšené Velikost v Kolonce Popis:

Popis :

Tip Repair Kit: rám z nerezové oceli a odolné proti opotřebení keramika kroužek, robustní a odolné. Praktické a přenosné, dělá to jako ideální nástroj pro milovníky rybaření!

Lehký a odolný proti zamotání: Nejhladší rod guide bude značně snižuje možnost poškození vašeho vlasce. Rybářský prut průvodci uspořádány podél spodní tyč ke kontrole souladu.

Snadná instalace a obchodu: Opravit váš rod rychle a snadno, ať jste kdekoli s rod tip repair Kit. Provádět rychlé a snadné opravy pro váš tip tops. S plastový box, vhodný pro uložení a přepravu.

Poskytuje různých velikostech, aby vyhovovaly různé aplikace. Vynikající sada pro vyhrazené multi-druhy rybáři, s širokou škálu tyčí na opravu.

Aplikace: Tyto různé rybářských průvodců smyčky oči mohou být použity pro spin rybářský prut a moře rybářský prut používaných při lovu pro sportovní rybaření včetně bass, pstruh, štika a candát, trolling a živá návnada.

Specifikace :

Materiál Rámu: Nerezová Ocel

Barva Rámu: Černá

Prsten Materiál: Keramické

Velikost:

Tip kroužek: 2x(8*1,6 mm); 2x(8*1,8 mm); 2x(8*2.0 mm); 2x(8*2,2 mm); 2x(8*2,4 mm); 2x(8*2,6 mm);2x(8*2.8 mm); 2x(8*3.0 mm); 2x(8*3.2 mm)

Centrální kruh(průměr otvoru): 2pcsx4mm; 2pcsx4.5 mm; 2pcsx5mm; 2pcsx5.5 mm; 2pcsx6mm; 2pcsx6.6mm;2pcsx7mm; 2pcsx 8mm; 2ks*8,6 mm Balení Obsahuje:

18 x Rybářský Prut Tip Kroužek(pouzdro)

18 x Rybářský Prut Centrální Kroužek

Štítky: naviják opravy, zájem, rybářský naviják opravy sady, linka metr, rybářské vybavení nástroje, rybářský naviják opravy mn, oko ojnice, eva rybářský prut průvodci, rybaření na řece prut průvodci, snakehead ryby.

Související produkty: