Domů > 35 mm 42 mm Rybářský Naviják Rukojeť Metal Spinning Naviják Rybářský Rukojeti S Šroub Rybářské Náčiní Příslušenství

35 mm 42 mm Rybářský Naviják Rukojeť Metal Spinning Naviják Rybářský Rukojeti S Šroub Rybářské Náčiní Příslušenství

248.10 Kč

  • Značka: HURRISE
  • Materiál: Kovové
  • Původ: KN(Původu)
  • Velikost: as discribed

35 mm 42 mm Rybářský Naviják Rukojeť Metal Spinning Naviják Rybářský Rukojeti S Šroub Rybářské Náčiní Příslušenství

Popis:

To je docela cool power knoflík, není to? No z plné kovové tělo s dvojí barevné oxidace, extrémní atraktivní a jemné. Odvodňovací otvory jsou navrženy tak, aby být lehké, suché a snadné čištění. Snadná instalace, skvělý náhradní rukojeť pro vás. Navíc přichází s multi barvy s 2 typy pro různé typy válců. Na co čekáš?

Vlastnosti: Vyrobeno z vysoce kvalitní dual barva oxiduje plné kovu, který je odolný a slané vodě odolný. Začlenit 2 z nerezové oceli kuličková ložiska. Přichází s lock šroub, který umožňuje snadné nainstalovat knoflík na původní rukojeť. Odvodnění konstrukce pro ultralehké, suché a snadné čištění. K dispozici v 5 typech, v nichž 35mm je pro spřádání naviják zatímco 42mm je na bubnu navijáku.

Specifikace:

Materiál: Kov

Barevné Možnosti: #1 / 35mm Gun Metal A Stříbrná, #2 / 35mm Černá A Červená, #3 / 35mm Gun Metal & Zlaté, #4 / 42 mm Gun Metal & Gold

Vhodné pro: 2000-6000 Spřádání Naviják (Dia. 35mm), Buben, Naviják(Dia. 42mm)

Hmotnost balení: cca. 42-52 g

Množství: 1ks

Balíček Zahrnuje:

1 x Napájecí Knoflík se Šroubem Pouze

Štítky: rybí rukojeť, mop pva, 6000 naviják, zpěvák 4452, Cívka, rukojeť nábytkem., heavy duty naviják, pozemek net, fuji sedlo navijáku, kastking přívlačové naviják moci zvládnout.

Související produkty: