Domů > Prach Se 4 Filtry 4 Výfukové Ventily Polovinu Tváře Opakovaně použitelné Prachu Respirátor, bezpečnostní ochranná maska je filtrován ve čtyřech ležel

Prach Se 4 Filtry 4 Výfukové Ventily Polovinu Tváře Opakovaně použitelné Prachu Respirátor, bezpečnostní ochranná maska je filtrován ve čtyřech ležel

127.79 Kč

  • Číslo Modelu: DC
  • ac: dc
  • Příležitosti: Vánoční
  • Věkové Skupiny: Dospělí
  • Pokrytí Oblasti: Dolní Polovina Obličeje
  • Původ: KN(Původu)

Prach Se 4 Filtry 4 Výfukové Ventily Polovinu Tváře Opakovaně Použitelné Prachu Respirátor

ZDRAVÉ DÝCHÁNÍ: Naše respirátor, maska je určena pro pohodlnou ochranu proti prachu, pylu,kouře, společné škodlivinám ve vzduchu, a jiné non-olej na částice. To vám pomůže dýchat čistší, zdravější způsob.

DOKONALÝ DESIGN: na Rozdíl od dříve určen soumraku masky (většinou 95% masky), Naše masku proti prachu implementuje design zabraňuje znečištění maska z uklouznutí off

UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ: Naše anti-znečištění maska je vyrobena pro domácí zlepšení projekty: jako malovat masku (non-bázi oleje), maska pro čištění, zpracování dřeva, sečení, atd.

To může být také použit jako maska pro filtrování alergenní pyly a jako maska pro chřipku. Naši zákazníci používat masku pro běh a jízda na kole. Podobné nadmořské výšky - To může také pomoci vaše kapacita plic vzdělávání napodobováním vysoké nadmořské výšce/nízká hladina kyslíku podmínky.

POHODLNÉ FIT: pružný nylon a spandex, lehký materiál, měkká textura, rychleschnoucí, prodyšný a pohodlné na nošení. Obecné velikost, pružný a nastavitelný popruh vhodný pro většinu lidí, jedna velikost padne všem.

Naše maska oddělení 98% prachu, chemických látek, částice, plyny, pyl, kouř a výpary. Je prachotěsný masky může být použit pro anti-prach, anti-výfuk, anti-alergie na pyl, anti PM2.5 a haze den, ochranu. Je vhodný pro cyklistiku, běh, jízda na kole, pěší turistika, lyžování, dřevoobráběcí a jiné outdoorové aktivity. Pro maximální výkon, maska musí být správně utěsnit kolem nosu a úst, tak, že všechny vdechovaného vzduchu může projít přes filtr.

O materiálu:

Maska materiál: elastický nylon

Obsah Balení:

1KS masky+ 4 filtry+4 Výfukové Ventily

Štítky: maska respirátor celý obličej, prachu maska, respirátor velké, opakovaně použitelné masky polovinu tváře anime, pleť maska polovinu tváře, maska dekorativní polovinu tváře, kovové masky polovinu tváře, liška maska polovinu tváře, neoprenová maska polovinu tváře, maska filmy polovinu tváře, maska hot prodej poloviny obličeje.

Související produkty: