Domů > Raspberry Pi 3 Model B CPU Info LCD Displej 1,6 palce 84x48 s Podsvícením Spínač Kompatibilní Pi2/1 / Orange Pi

Raspberry Pi 3 Model B CPU Info LCD Displej 1,6 palce 84x48 s Podsvícením Spínač Kompatibilní Pi2/1 / Orange Pi

234.22 Kč

  • Režim Zobrazení: 11
  • Integrované Funkce: 10/100Mbps
  • Kapacita Paměti: 512mb
  • Číslo Modelu: CPU Info LCD displej
  • Rozhraní: 2 x USB2.0
  • Usnesení: 16*2
  • Značka: LANDZO
  • Typ: Charakter

Raspberry Pi 4 Raspberry Pi 3 Model CPU Info LCD Displej 1,6 palce 84x48 s Podsvícením Spínač Kompatibilní Pi2/1 / Orange Pi

Popis produktu

1. Tento Mini LCD rozlišení displeje 84 * 48.Přes maliny koláč vnitřní Python programování, Pi běží na CPU využití a obsazenost zobrazit na LCD displeji, paměť být jasné na první pohled. 2. Samozřejmě, hráči mohou vlastní programování geek, pro zobrazení jakéhokoli obsahu. 3. Tento produkt s podsvícením, až se Pi jako server aplikací, v noci také můžete vidět průběžný stav Pí. 4. Tento produkt je také kompatibilní s [maliny pi B +] a [maliny pi bod B] a maliny pi 4

Featrue

1.GPIO kompatibilní design, displej přijímá 26PIN GPIO pin design, který je kompatibilní s Raspberry Pi pi3/pi4 kompletní nabídku Raspberry Pi desky. Po vložení LCD displej na Raspberry Pi desky, LCD displej stále vede k obsazený pin záhlaví, které nemá vliv na podruhé použít. 2.Rozšíření Přes programování, LCD displej může být použit k zobrazení číselné hodnoty, jako je zobrazení ultrazvukové rozsahu, měření vlhkosti a teploty experimenty, real-time sledování experimentálních dat, atd.

Balení seznam

1*CPU Info LCD displej

Poznámky: Tento produkt byl aktualizován na verzi 4.2, vhodné pro oficiální pouzdro Raspberry Pi (červené a bílé), a vypínač je na zadní straně.

Štítky: raspberrry pi obrazovce, raspberry pi 4 ecran, pozadí pro narozeniny, večírek, raspberry pi, displej dotykový 5 palcový, displej lcd, pi, raspberry pi 3 5 box, raspberry pi 7 palcový dotykový displej, kryt, raspberri obrazovce, mini přepínač přepnout.

Související produkty: