Domů > FTTH Optický Kabel Striptérka Longitudina A Příčné Obrněná Kabel Striptérka, Kabelový plášť Striptérka 4-10mm a 8-28mm Kabel Řezacím

FTTH Optický Kabel Striptérka Longitudina A Příčné Obrněná Kabel Striptérka, Kabelový plášť Striptérka 4-10mm a 8-28mm Kabel Řezacím

559.65 Kč

  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: COMPTYCO
  • Typ Konektoru: Hybridní
  • Vlákno Typ: Multimode
  • Velikost: Tool length
  • Číslo Modelu: 4-10 MM/8-28MM

Barva: Červená materiál: kovový Model Číslo: Pancéřovaný Kabel Řezacím Nastavitelná od: 4-10MM Nastavitelná čepel hloubka: 5,5 mm maximum Vlastnosti Produktu: 1. Nástroj design je vhodný pro multi-core kabely s pláštěm nebo obrněné bundy.Jeho hlavním cílem je odříznout pancíř plášť vnější vrstva kabelu k získání vnitřního optického kabelu. 2. Nástroj je navržen s přesností nastavitelné ostří, aby nedošlo k poškození vláken.Nastavitelný odizolování vnějšího průměru 4-10 mm, hloubka řezu 5,5 mm.Vhodné pro kůže různých tlouštěk.Nástroj může být nahrazen s blade. 3.Otočit vytáhnout tyč otáčet čepel 90o, tak, že okno odizolování může realizovat štěrbinou nebo loop cut konverze. 4. Litá ocelová konstrukce anody léčby, buben typ kabelu následovník, k zajištění stability na kabelu při odizolování proces, nástroj je snadno prodloužit kabelové ovládání směru. 5. Délka nástroje je cca 130 mm a hmotnost balíku je asi 0,3 kg.

Barva: Zlatá materiál: kovový Model Číslo: Pancéřovaný Kabel Řezacím Nastavitelná od: 8-28mm Nastavitelný čepel hloubka: 5,5 mm maximum Vlastnosti Produktu: 1. Nástroj design je vhodný pro multi-core kabely s pláštěm nebo obrněné bundy.Jeho hlavním cílem je odříznout pancíř plášť vnější vrstva kabelu k získání vnitřního optického kabelu. 2. Nástroj je navržen s přesností nastavitelné ostří, aby nedošlo k poškození vláken.Nastavitelný odizolování vnějšího průměru 8-28mm, hloubka řezu 5,5 mm.Vhodné pro kůže různých tlouštěk.Nástroj může být nahrazen s blade. 3.Otočit vytáhnout tyč otáčet čepel 90o, tak, že okno odizolování může realizovat štěrbinou nebo loop cut konverze. 4. Litá ocelová konstrukce anody léčby, buben typ kabelu následovník, k zajištění stability na kabelu při odizolování proces, nástroj je snadno prodloužit kabelové ovládání směru. 5. Délka nástroje je cca 130 mm a hmotnost balíku je asi 0,3 kg.

Barva: Zlatá materiál: kovový Model Číslo: Pancéřovaný Kabel Řezacím Nastavitelná od:Dvojitá hlava 8-28MM Nastavitelný čepel hloubka: 5,5 mm maximum Vlastnosti Produktu: 1. Nástroj design je vhodný pro multi-core kabely s pláštěm nebo obrněné bundy.Jeho hlavním cílem je odříznout pancíř plášť vnější vrstva kabelu k získání vnitřního optického kabelu. 2. Nástroj je navržen s přesností nastavitelné ostří, aby nedošlo k poškození vláken.Nastavitelný odizolování vnějšího průměru 8-28.6 mm, hloubka řezu 5,5 mm.Vhodné pro kůže různých tlouštěk.Nástroj může být nahrazen s blade. 3.Jedním z nástroj nože se může otáčet ostří 90° tak, že okno lze otevřít a vyjmout pro štěrbinové nebo smyčku řezání.Ostatní mohou být pouze otáčí v pevné směru. 4. Litá ocelová konstrukce anody léčby, buben typ kabelu následovník, k zajištění stability na kabelu při odizolování proces, nástroj je snadno prodloužit kabelové ovládání směru. 5. Délka nástroje je o 182 a hmotnost balení je cca 0,45 kg.

Štítky: nástroje optických vláken, Vlákno, 19 rack, ftth, fiber optic, catsuit, optické striptérka, fibre optic tool kit, vlákno řezacím, ftth nástroj.

Související produkty: