Čas od času se okouká i plechový miláček. Není divu, že se majitelé automobilů otáčí za jinými modely. Mnohdy chtějí změnit značku, ale někdy postačí i barva.

Změna barvy udělá divy

Asi každého hned napadne, že se bude automobil muset podrobit kompletní úpravě a to v podobě složitého lakování.

To snad je už lepší vyměnit celý automobil za jiný v jiné barvě.

Nicméně se zde nachází ještě jiné řešení a to je v jednodušší úpravě, než je lakování.

Přitom zůstane nadále doma naše ověřená značka vozidla, jen změníme kabátek a využijeme jednoduše někoho, kdo má skvělé zkušenosti s wrappingem.

V podstatě změna barvy proběhne za pomoci speciální fólie.

Výhody  wrappingu

Používá se speciální samolepící fólie s velkou odolností. Výhodou takového převleku může být přirozeně nejen změna barvy, protože původní je již okoukaná, ale rovněž to může být záchrana i pro vozidlo,

Rychle se provede úprava barvy, bez pomoci náročného lakování.

 

S fólií se dobře pracuje a tím se dají dobře polepit i náročné záhyby bez jediné chybičky, zvláště když to bude provádět vicemistr s bohatými zkušenostmi.

 

Tento způsob dokáže rovněž ochránit lak vozu, což je výhodná varianta pro firmy, které si po určité době mění svůj vozový park.

 

Fólie se dá totiž velmi dobře bez problémů sundat, aniž by se poškodil původní lak, tím ovšem vozidlo získá na vyšší hodnotě při prodeji nebo když se dává protihodnotou za nové.

Změna barvy aneb převlečené auto do nového

Výhodou takového převleku může být přirozeně nejen změna barvy, protože původní je již okoukaná. Rovněž to může být záchrana i pro vozidlo, kde se jednotlivé díly vyměnily a nemají celistvou barvu.

Fólie může i tuto situaci proměnit. Ovšem je třeba se dostatečně připravit na otázky typu, kde jste vzali peníze na nový automobil.

Pouze kvalitní materiál

Na internetu se možná dají sehnat různě levné fólie, ale pokud skutečně chcete.

Aby všechno bylo správně a kvalitně nalepené, že se s autem bude moct klidně do myčky a nepřízeň počasí mu neublíží, tak je třeba se obrátit na skutečné mistry v oboru.

Nejen, že nevzniknou žádné bublinky nebo odlepování, ale rovněž kvalita materiálu bude o něčem jiném.

Když je všechno provedeno, automobil má nový ohoz, tak je třeba provést ještě návštěvu na příslušném úřadě a nahlásit změnu barvy.

Určitě při tak odvedené kvalitní práci by vám policejní kontrola nevěřila, že máte jen samolepící fólii.

A o vzniklé problémy rozhodně nikdo nestojí.

Zadejte poptávku       

  •