VÝHODY VÝMĚNY MAZIVA, OLEJE A FILTRU

Postupem času, jak je olej nasycen nečistotami, zůstávají v motoru přebytečné částice, které mohou tvořit usazeniny a způsobit výrazné opotřebení motoru. Přesycený olej ztrácí mazání, což nakonec povede k přepracování motoru, nadměrnému teplu a poruše motoru. 

 Nadměrné teplo může také vést k tepelnému poškození motorového oleje, což způsobí změnu viskozity oleje a snížení průtoku oleje. Podobně špinavý olej teče pomaleji, což způsobuje větší práci motoru, což vede ke zvýšenému opotřebení motoru. 

Náš servisní personál zkontroluje olejový filtr při každé výměně oleje a vymění olejový filtr, aby byl váš olej čistý od nečistot. Rutinní výměna maziva a oleje zajistí, že váš motor bude silnější a bude 

fungovat déle.

Obecně se doporučuje měnit olej po každých ujetých 15 tis. Km nebo po jednom roce. Pravidelná výměna motorového oleje Vám zajistí delší životnost motoru a vylepší jeho výkon. Výměny olejů a filtrů lze provést na počkaní při předchozím rezervování termínu. Výměna oleje je nejčastěji spojená s výměnou olejového filtru, vzduchového filtru a kabinového filtru.

OPRAVA A VÝMĚNA MOTORU

Věděli jste, že s údržbou motoru je toho mnohem víc než jen výměna oleje? Můžete mít klid, když své vozidlo předáte společnosti Auto službě Kolín  kvůli výměně oleje, protože s každým intervalem výměny oleje provádíme úplnou kontrolu, která vás upozorní na jakékoli bezpečnostní problémy nebo úniky, které podle našeho názoru mohou způsobit nákladné opravy, pokud se zhorší. . Správná údržba motoru vašeho vozu vám nyní a později na silnici ušetří peníze. Opravy motorů  lze provádět přímo zde v Kolíně.

Provádíme drobné opravy i kompletní generální opravy většiny benzinových i dieselových motorů. Vše odborně a se zárukou.
Při opravě motoru vždy používáme certifikované motorové díly renomovaných dodavatelů a servisní postupy doporučené výrobci motorů.
O opravu vašeho motoru se opravdu postaráme rychle a kvalitně.

Nejčastější problémy s motorem jsou:

  • vysoká spotřeba
  • špatné startování
  • ztráta výkonu
  • kolísavý chod motoru
  •  
  •  
  • Zadejte poptávku