Poslední věcí, kterou potřebujete při jízdě v dešti, sněhu a zimní mlze, jsou špinavé světlomety.

Než utratíte stovky korun za jejich výměnu, měli byste zvážit jejich obnovení. Usnadníte a zaručíte bezpečnější řízení v noci – a také ušetříte pár korun.

Přispívají k mlhavým světlům dva faktory:

  • Úlomky silnic
  • UV paprsky ze slunce.

Oba opotřebovávají ochranný povlak na světlometech. Aby se situace napravila, je třeba odstranit poškozený povlak a přidat nový ochranný povlak.

Každá renovace je šitá na míru podle stavu světlometů. Na základě rozsahu poškození světlometů vybíráme vhodné nástroje a typy materiálů, které se použijí pro obnovu světlometů.

Světlomety jsou dnes běžně vyráběny z plastu. Polykarbonátové štíty s UV ochrannou vrstvou se mohou snadno poškodit. Škrábance na nich nejsou nic neobvyklého. Ale s tím se dokážeme vyrovnat.

Čiré světlomety s vynikající optikou jsou významným faktorem celkové atraktivity a bezpečnosti vašeho vozu. Uděláme vše pro to, aby vaše auto mělo správný vzhled. Ale nejde jen o to. Podle statistik má velké množství starších automobilů problémy s jasností světlometů během technických prohlídek. Mohou být neprůhledné a dokonce žluté, což výrazně snižuje světelný efekt. To může výrazně snížit celkovou bezpečnost automobilu. Podcenění tohoto problému může mít fatální následky.

Dokonale obnovíme světlomety ve vašem autě

Máte dojem, že se světlomety ve vašem autě zhoršují a zhoršují?  Přijďte do Autoslužeb Kolín . Posoudíme, zda budou světla ve vašem autě opravdu užitečná pro obnovu, a postaráme se o jejich profesionální renovaci. Poskytujeme výjimečně atraktivní ceny služeb. V rámci služby renovace světlometů nabízíme účinné odstranění zažloutnutí nebo skvrn po použití nebo častých návštěvách automatické myčky. Kromě toho budeme chránit čočky světlometů potahem, který je chrání před změnou barvy a tvorbou následných škrábanců.

Zadejte poptávku