RESTAUROVÁNÍ SVĚTLOMETŮ AUTOMOBILŮ

Pracovní světlomety jsou absolutním základem pro pohodlnou jízdu. Zažloutlé nebo matné odstíny světel výrazně zhoršují kvalitu osvětlení vozovky, což má vliv nejen na pohodlí řidiče, ale také na bezpečnost v noci. A ještě jedna věc – zažloutlé nebo matné odstíny světlometů prostě vypadají špatně! Chcete světlomety, které nejen vypadají, ale září jako nové? Už je nemusíte vyměňovat! Stačí využít službu obnovy světlometů, která vám umožní rychle a efektivně vylepšit vzhled světlometů ve vašem autě. A co je ještě lepší, renovace obou světlometů stojí jen zlomek ceny nového!

Dokonale obnovíme světlomety ve vašem autě

Máte dojem, že se světlomety ve vašem autě zhoršují a zhoršují?  Přijďte do Autoslužeb Kolín . Posoudíme, zda budou světla ve vašem autě opravdu užitečná pro obnovu, a postaráme se o jejich profesionální renovaci. Poskytujeme výjimečně atraktivní ceny služeb. V rámci služby renovace světlometů nabízíme účinné odstranění zažloutnutí nebo skvrn po použití nebo častých návštěvách automatické myčky. Kromě toho budeme chránit čočky světlometů potahem, který je chrání před změnou barvy a tvorbou následných škrábanců.

Tupé světlomety ovlivňují vzhled vozu a bezpečnost jízdy   

Renovace laku není vše. Auto s krásným lakem v hlubokém lesku a dokonalým „mokrým vzhledem“ nikdy nebude vypadat skvěle v kombinaci se zažloutlými nebo šedivými světlomety. Druhým mimořádně důležitým aspektem, a to z hlediska bezpečnosti silničního provozu, je otázka viditelnosti po setmění. Zničené a poškozené světlomety drasticky omezují viditelnost, což ohrožuje naši bezpečnost i bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.  Aby světlomety poskytovaly odpovídající pohodlí a bezpečnost jízdy a vypadaly stejně dobře jako zbytek vozu, měly by být obnoveny.Obnova světlometů je součástí služby Obnova laku, lze ji také provést samostatně jako samostatnou službu.Rozsah nabízené regenerace světlometů automobilů

Bezpečné odstranění škrábanců

Autožárovky jsou velmi náchylné na poškození. Četné škrábance, poškození a dokonce i místní ztráta průhlednosti nepomáhají udržovat bezpečnost jízdy. Chcete obnovit původní vzhled světlometů? Skvělé – přijďte nás navštívit! A i když na trhu snadno najdete produkty na odstraňování škrábanců od světlometů, účinek bude nepřiměřený vašim očekáváním. Navíc bez zkušeností v této oblasti můžete snadno poškodit choulostivý povrch lamp.

Odstranění žloutnutí a skvrn ze silných čisticích chemikálií

Navštěvujete často bezdotykovou myčku aut? Lepší kontrola stavu světlometů ve vašem autě! Čisticí chemikálie, kterými stříkáte auto pod tlakem, obvykle zanechávají na povrchu světlometů málo estetických, nažloutlých skvrn, které sami snadno neodstraníte. Chrání stínítka lampy speciální vrstvou, která chrání světlomety před změnou barvy, poškrábáním a čisticími chemikáliemi. Jednorázový servis stačí na dlouhou dobu – stínítka světlometů ochráníme před poškozením, zažloutnutím a poškrábáním!

Veškeré práce na světlometech se provádějí opatrně se speciálním filmem, kterým je pokryta většina světlometů. Světlomety většiny automobilů mají speciální fólii, která je chrání před opotřebením nebo poškozením. Nesprávně provedená obnova světlometů může vést k oděru této vrstvy, díky čemuž budou vypadat ještě horší než dříve, nemluvě o kvalitě osvětlení silnic!

Aby se tomu zabránilo, používáme v naší práci pro regeneraci autožárovek pouze produkty té nejvyšší kvality. Na začátku světlomety důkladně očistíme jemnými čisticími prostředky (neutrální až jemný film), poté povrch světel vyleštíme, odstraníme poškrábání nebo zažloutnutí a ochráníme je tak před dalším poškozením.

Proveďte renovaci světlometů a buďte v noci na silnici v bezpečí!   

Zadejte poptávku       

  •