Oprava čelního skla

Vždy se snažíme opravit vaše stávající čelní sklo před jeho výměnou za nové, což vám obvykle ušetří čas i peníze. Někdy však typ, velikost a umístění poškození bude znamenat, že oprava automobilového skla není možná.Ale nebojte se, naši zkušení technici jsou plně vyškoleni k provádění výměn čelního skla s cílem dostat vaše vozidlo zpět na silnici co nejdříve. 

Opravit nebo vyměnit?

Podívejte se na naše krátké video a zjistěte, zda je pravděpodobné, že dokážeme opravit poškození vašeho stávajícího čelního skla nebo zda budete potřebovat výměnu čelního skla .

Boční okno

Na rozdíl od čelního skla je ve většině případů nutné boční okno vyměnit, pokud je poškozené. Chápeme, že to může být stresující. Proto ve vašem vozidle vyčistíme veškeré viditelné rozbité sklo a dokončíme výměnu pomocí skla, které je stejně dobré jako originál. 

Výměna bočního okna

Podívejte se na naši krátkou prezentaci a zjistěte, jak můžeme vyměnit poškozené boční okno.

Zadní okno

Na rozdíl od čelního skla, ve většině případů, pokud je zadní okno poškozené, bude nutné jej vyměnit. Chápeme, že to může být stresující. Proto ve vašem vozidle vyčistíme veškeré viditelné rozbité sklo a dokončíme výměnu pomocí skla, které je stejně dobré jako originál. 

Výměna zadního okna

Podívejte se na naši krátkou prezentaci a zjistěte, jak můžeme vyměnit vaše poškozené zadní okno.

Pravidelně kontrolujte stěrače

Stěrače čelního skla by měly být pravidelně kontrolovány a vyměňovány alespoň jednou ročně nebo častěji, pokud ujedete vysoký počet kilometrů. Například u vozidla najetého více než 18 000 km ročně by měla být každých šest měsíců vyměněna lišta stěrače.

Poškozené lišty stěračů mohou mít za následek:

Vaše vozidlo selhalo na STK
Zvýšené riziko dopravní nehody v důsledku špatného vidění
Znamení, že je třeba vyměnit stěrač

Od okamžiku, kdy získáte nové lišty stěračů, začne na ně mít vliv stav vozovky a životní prostředí. Guma s věkem postupně tvrdne, což způsobuje skřípání a chvění stíracích lišt, chvění nebo přeskakování.

Tipy pro zimní řízení

Připravte se na zimu s nejlepšími bezpečnostními tipy od Johna

Vzhledem k tomu, že se Spojené království připravuje na další chladnou zimu, chtěl by vám tým zde ve společnosti Autoglass ® zajistit bezpečnou jízdu, proto jsme pro vás připravili několik špičkových bezpečnostních tipů pro jednoduché kontroly vozidel, které vás připraví na extrémní povětrnostní podmínky .

Před každou jízdou, zejména před jízdami na dlouhé vzdálenosti, doporučujeme zkontrolovat tlak v pneumatikách, světla automobilu, hladinu benzínu a oleje, ale také zkontrolovat škrábance nebo praskliny na čelním skle vozidla .

Kombinace studených jízdních podmínek a teplých topení vytváří tlak na čelní sklo, což způsobuje praskání třísek, což vede ke zbytečnému času mimo silnici. Kontrola čelního skla by měla být nezbytnou součástí vaší bezpečnostní rutiny, zejména v zimních měsících, kdy mohou být nebezpečné jízdní podmínky. Možná si to neuvědomujete, ale čelní sklo poskytuje až 30 procent konstrukční pevnosti vašeho vozu a je rozhodující pro podporu aktivace airbagů.

Zadejte poptávku       

  •