Kondenzátory klimatizace

Pokud zjistíte, že v horku víříte, problém by mohl spočívat v rozbitém kondenzátoru klimatizace. Naštěstí máme kondenzátory vhodné pro všechna vozidla – stačí zadat údaje o vašem automobilu v horní části stránky a najít perfektní fit.

Většina moderních vozidel má standardně klimatizační jednotku. Úkolem kondenzátoru je změnit plyn z chladiva na kapalinu a současně odvádět teplo z automobilu. Kondenzátory jsou obvykle umístěny v přední části chladiče a místo odpařování uvolňují teplo. Kromě vašeho pohodlí přidávají hodnotu vašemu vozidlu funkční klimatizační systémy.

Měli byste udržovat klimatizaci plně funkční, abyste předešli nadměrnému horku pro vás a vaše spolujezdce. V některých systémech se horký a studený vzduch míchá, aby se dosáhlo požadované teploty. V těchto případech, když selže klimatizační systém, nejen že nedostanete studený vzduch, ale bude ovlivněna i celá regulace teploty ve vašem voze.

Kondenzátor klimatizace

Funkční klimatizace je za počasí, jako je to dnešní, požehnáním. Tedy, dokud funguje – když přestane, máme problém, protože ventilace už může pracovat jen s teplým vzduchem opravy nebývají levné. Problémy s kondenzátorem tvoří také 3,1 % hlášených závad a trpí na ně nejvíc:

Vytvořte si poptávku na servis klimatizace

Zadejte poptávku       

  •