Opravy elektrických systémů automobilů

Elektrický systém vašeho vozu je komplexní síť, která vyžaduje komplexní diagnostické vybavení pro komplexní servis. Technik může přistupovat k datům vašeho vozidla pomocí diagnostiky a určit přesnou příčinu jakýchkoli elektrických problémů.

Proč je údržba vašeho elektrického systému nezbytná pro zdraví 

Elektrický systém je zásadní pro provoz vozidla a dodává energii celé řadě dílů, včetně alternátoru, startéru a baterie. Elektrický systém každého vozidla má své vlastní nuance založené na jeho věku, značce a modelu.vašeho vozidla

Některá novější vozidla mají složitý počítačový systém, který interaguje s funkcemi vozidla, včetně senzorů, brzd, řízení a dalších.

Řešení potíží s těmito elektrickými součástmi často vyžaduje použití pokročilé diagnostické technologie, která je k dispozici pouze zkušenému technikovi

Kdy nechat provést údržbu vašeho elektrického elektrického systému

Existuje řada červených vlajek, které označují potřebu servisu elektrického systému vozidla. Pokud se pokusíte nastartovat auto a uslyšíte broušení, klepání nebo žádný zvuk, je čas zavolat technika a naplánovat schůzku.

Průměrná autobaterie vydrží tři až šest let. Z bezpečnostních důvodů byste proto měli po čtyřech letech vyměnit baterii svého vozu.

Pokud světla na palubní desce vozidla nesvítí správně, je pravděpodobné, že elektrický systém nefunguje. Dalším indikátorem možného problému s elektrickým systémem je, když při jízdě nízkou rychlostí ztlumí světlomety vašeho vozidla.

Diagnostika problémů s elektrickým pohonem automobilu a opravy elektrického vybavení automobilu

Zkušený technik provede specializovanou diagnostiku elektrického systému vozidla, aby zjistil příčinu poruchy a dokončil nezbytnou opravu.

Při prohlídce baterie, stavu pouzdra a integrity vozu může technik ověřit, zda může produkovat dostatek energie.

Pokud byla narušena integrita baterie, měla by být vyměněna. Zajistěte, aby vaše baterie, sousední kabely a citlivá elektronika fungovaly správně, a to tím, že necháte opravit elektrický systém ve vozidle technikem.

U nás dostaneme Vaše auto do kondice.

Poptejte opravu elektroinstalace

Zadejte poptávku       

  •